Obsah

KOMISIE OBECNÉHO ZASTUPITEĽSTVA

facebook | instagram | linkedin

 


 

Komisia povodňová, verejného poriadku a dopravy

zápisnice zo zasadnutí komisie

 

  • Ing. Tibor Školna (predseda komisie)

  • Juraj Barta

  • Marián Valter

  • Peter Bobok

  • Bc. Romana Lehotkaiová

 


 

Komisia životného prostredia a odpadového hospodárstva

zápisnice zo zasadnutí komisie

 

  • Ing. Michal Halač (predseda komisie)

  • Mgr. Michal Zaťko

  • Róbert Prelovský

  • Mgr. Lucia Gajdošová

 


 

Komisia pre výstavbu, rozvoj a územné plánovanie

zápisnice zo zasadnutí komisie

 

  • Roman Suchý (predseda komisie)

  • Michal Sluka st.

  • Ing. Maroš Súkeník

  • Emil Milota st.

  • Ing. Juraj Išky

 


 

Komisia pre kultúru, školstvo a mládež

zápisnice zo zasadnutí komisie

 

  • Juraj Barta (predseda komisie)

  • Tatiana Štrbová

  • Mgr. Jana Sluková

  • Soňa Dudášová

  • Marcela Bartová

  • Ing. Andrea Radosová

  • Mgr. Jozef Rybár (editor redakčnej rady)

 


 

Komisia pre šport a cestovný ruch

zápisnice zo zasadnutí komisie

 

  • Mgr. Jozef Rybár (predseda komisie)

  • Ing. Marek Dobiš

  • Mgr. Kamil Šteiner

  • Ing. Dušan Šnirc

  • Branislav Obžera

  • Ing. Michal Slúka ml. 

  • Peter Lukáč

 


 

Komisia pre financie a hospodárenie s bytmi

zápisnice zo zasadnutí komisie

 

  • Ing. Marta Rybárová (predsedníčka komisie)

  • Ing. Marek Dobiš

  • Ing. Michal Halač

 


      

Komisia pre sociálne veci a zdravotníctvo

zápisnice zo zasadnutí komisie

 

  • Anna Bajzíková (predsedníčka komisie)       

  • Helena Frívaldská

  • Mária Murtíniová

  • Bc. Dana Bosáková

 


 

Komisia pre rozvoj podnikateľských činností 

zápisnice zo zasadnutí komisie

 

  • Mgr. Martin Súkeník (predseda komisie)     

  • Viktória Záhoranská

  • Ing. Katarína Lukáčová

 


 

Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov

zápisnice zo zasadnutí komisie

 

  • Anna Bajzíková (predsedníčka komisie)

  • Ing. Marta Rybárová

  • Ing. Tibor Školna